| Marca | Canon |
| Model | Canon Zoom Lens EF 18-55 mm 1:3.5-5.6 |
| Tara de provenienta | ? |
| Perioada de fabricatie | ? |
| Pret | ? |
| Serie | 9230014617 |
|
| Aparat |
Nu este asociat unui aparat |
|
Caracteristici mecanice
| Montura | Canon EF |
| Filet filtre | 58 mm |
| Extensibil | nu |
| Mod lucru | manual/automat |
|
Caracteristici optice
| Focala/luminozitate | 18-55 mm / F3.5-5.6 |
| Diafragme | manual sau automat 3.5-22 |
| Punere la punct | autofocus (0.28 m - infinit) |
|
Descriere
Insoteste aparatul Canon 300D (numarul 116).
Surse documentare (*Posibil ca unele link-uri sa nu mai fie disponibile)
Locatia
02-002
|