| Marca | Itorex |
| Model | Itorex MC 80-200 mm 1:4.5 |
| Tara de provenienta | Japonia |
| Perioada de fabricatie | ? |
| Pret | ? |
| Serie | 8036398 |
|
| Aparat |
Nu este asociat unui aparat |
|
Caracteristici mecanice
| Montura | Olympus OM |
| Filet filtre | 52 mm |
| Extensibil | nu |
| Mod lucru | manual |
|
Caracteristici optice
| Focala/luminozitate | 80-200 mm / F4.5 |
| Diafragme | 4.5/5.6/8/11/16/22 |
| Punere la punct | 1.5 m - infinit |
|
Descriere
Surse documentare (*Posibil ca unele link-uri sa nu mai fie disponibile)
Locatia
|