Corp
| Material | plastic |
| Fixare trepied | 1/4 |
| Vizare | directa/display |
| Display foto | 1.7 |
| Display auxiliar | da |
| Dimensiuni | 84x106x48 mm |
| Masa | 252 g |
| Alimentare | 4xAA, DC in 7V |
| Incarcator | nu |
| Conectivitate | USB dedicat, Digital, Video out |
| Alte functii | ? |
| Serie | 806099080587 |
Senzor
| Tip senzor | ? |
| Rezolutie senzor | 0.8 Mpx |
| Dimensiune senzor | ? |
Caracteristici functionale
| Rezolutii foto | ? |
| Format fisier imagine | ? |
| Masurare expunere | ? |
| Control expunere | auto |
| Compensare expunere | +/- 2 EV (1/2 steps) |
| Domeniu ISO | ? |
| Balans de alb | Auto, Bright sun, Shade, Lamp, Fluorescent |
| Focalizare | fixa |
| Programe | Flash off/auto/on |
Filmare
| Functie filmare | nu |
| Filmare cu sunet | - |
| Rezolutii video | - |
| Format fisier video | - |
|
Obturator
| Tip | central |
| Telecomanda | nu |
| Temporizare | electronica |
| Timpi expunere | ? |
|