| Marca | ? |
| Model | U100UC-T2 |
| Tara de provenienta | China |
| Perioada de fabricatie | ? |
| Pret | ? |
|
Mediu stocare
| Tip mediu | CF |
| Capacitate maxima | ? |
| Memorie interna | ? |
|
Corp
| Material | plastic |
| Fixare trepied | 1/4 |
| Vizare | directa/display |
| Display foto | 1.7 |
| Display auxiliar | da |
| Dimensiuni | 96x63x45 mm |
| Masa | 148 g |
| Alimentare | 2xAA, DC in 3.3V |
| Incarcator | nu |
| Conectivitate | USB type A, Video out |
| Alte functii | ? |
| Serie | D3696M000559 |
Senzor
| Tip senzor | ? |
| Rezolutie senzor | 2 Mpx? |
| Dimensiune senzor | ? |
Caracteristici functionale
| Rezolutii foto | ? |
| Format fisier imagine | ? |
| Masurare expunere | ? |
| Control expunere | auto |
| Compensare expunere | +/- 2 EV (1/2 steps) |
| Domeniu ISO | ? |
| Balans de alb | Auto, Sun, Shade, Tungst, Flrscn |
| Focalizare | fixa |
| Programe | Flash off/auto/on |
Filmare
| Functie filmare | da |
| Filmare cu sunet | ? |
| Rezolutii video | ? |
| Format fisier video | ? |
|
Obturator
| Tip | central |
| Telecomanda | ? |
| Temporizare | electronica |
| Timpi expunere | ? |
|
Obiectiv
| Interschimbabil | nu |
| Extensibil | nu |
| Filet filtre | nu |
| Model | ? |
| Focala/luminozitate | ? |
| Diafragme | ? |
| Punere la punct | Comutare Landscape/Macro |
| Zoom | nu |
| Serie | - |
|
Flash
| Tip | intern fix |
| Numar ghid | ? |
| Prevazut cu patina | nu |
| Contact sincro | nu |
|
Descriere
Surse documentare (*Posibil ca unele link-uri sa nu mai fie disponibile)
Locatia
02-001
|