Corp
| Material | metal |
| Fixare trepied | 1/4 |
| Vizare | display |
| Display foto | 2.6 |
| Display auxiliar | nu |
| Dimensiuni | 95x59x20 mm |
| Masa | 128 g |
| Alimentare | NP-20 |
| Incarcator | ? |
| Conectivitate | USB/AV, cablu dedicat sau pe docking station |
| Alte functii | nu |
| Serie | 90022010A |
Senzor
| Tip senzor | CCD |
| Rezolutie senzor | 7.2 Mpx |
| Dimensiune senzor | 1/2.5 |
Caracteristici functionale
| Rezolutii foto | 3072x2304, 2560x1920, 2048x1536, 1600x1200, 640x480 |
| Format fisier imagine | jpeg |
| Masurare expunere | Multi, Center-weighted, Spot |
| Control expunere | auto |
| Compensare expunere | +/- 2 EV (1/3 steps) |
| Domeniu ISO | Auto, 50, 100, 200, 400, 800 |
| Balans de alb | Auto , Day Light, Cloudy, Shade, Fluorescent N, Fluorescent D, Tungsten, Manual |
| Focalizare | |
| Programe | 41 BEST SHOT modes |
Filmare
| Functie filmare | da |
| Filmare cu sunet | da |
| Rezolutii video | 848x480, 640x480, 320x240 |
| Format fisier video | MPEG-4 |
|
Obturator
| Tip | central |
| Telecomanda | da |
| Temporizare | 2 sec/10 sec |
| Timpi expunere | 5 - 1/2000 s |
|