Corp
| Material | metal |
| Fixare trepied | 1/4 |
| Vizare | directa/display |
| Display foto | 1.5 |
| Display auxiliar | nu |
| Dimensiuni | 99x56x33 mm |
| Masa | 194 g cu acumulator |
| Alimentare | LI 10-B, DC in 4.3V |
| Incarcator | ? |
| Conectivitate | mini USB, Video out |
| Alte functii | nu |
| Serie | 134671566 |
Senzor
| Tip senzor | CCD |
| Rezolutie senzor | 4 Mpx |
| Dimensiune senzor | 1/2.5 |
Caracteristici functionale
| Rezolutii foto | 2272x1704, 2048x1536, 1600x1200, 1280x960, 1024x768, 640x480 |
| Format fisier imagine | ? |
| Masurare expunere | ? |
| Control expunere | ? |
| Compensare expunere | +/- 2 EV (1/3 steps) |
| Domeniu ISO | Auto (80 - 320) |
| Balans de alb | 5 presets |
| Focalizare | autofocus |
| Programe | ? |
Filmare
| Functie filmare | da |
| Filmare cu sunet | ? |
| Rezolutii video | ? |
| Format fisier video | ? |
|
Obturator
| Tip | central |
| Telecomanda | ? |
| Temporizare | da |
| Timpi expunere | 1/2 - 1/1000 s |
|