| Marca |
TCM |
| Model | Autofocus |
| Tara de provenienta |
? |
| Perioada de fabricatie | ? |
| Pret | ? |
|
Film
| Tip film | 135 |
| Format cadru | 24x36 |
| Avans film | motorizat |
| Retur film | motorizat |
|
Corp
| Material | plastic |
| Fixare trepied | nu |
| Vizare | directa |
| Contor cadre | mecanic |
| Exponometru | ? |
| Telemetru | ? |
| Programe | No flash/LED red eye |
| Dimensiuni | 122x75x43 mm |
| Masa | 170 g |
| Alimentare | 2xAA |
| Husa | ? |
| Serie | 210571 (03A24564) |
|
Obturator
| Tip | central |
| Model | ? |
| Declansator flexibil | nu |
| Armare | automata |
| Temporizare | nu |
| Timpi expunere | ? |
|
Obiectiv
| Interschimbabil | nu |
| Extensibil | nu |
| Filet filtre | nu |
| Model | ? |
| Focala/luminozitate | 35 mm / F? |
| Diafragme | ? |
| Punere la punct | ? |
| Moduri de lucru | manual |
| Serie | - |
|
Flash
| Tip | intern |
| Numar ghid | ? |
| Prevazut cu patina | nu |
| Contact sincro | nu |
| Model lampa | - |
|
Descriere
Aparent autofocus, cel mai precis obiectivul se misca odata cu declansatorul
Surse documentare (*Posibil ca unele link-uri sa nu mai fie disponibile)
Locatia
01-004
|
Estimari
*** Estimarile valorii, raritatii si acuratetii informatiilor sunt aproximative si nu exprima valoarea reala a aparatului, sunt orientative si uneori pot fi total eronate. ***
|