| Marca |
Fuji |
| Model | DL Super Mini |
| Tara de provenienta |
Japonia |
| Perioada de fabricatie | 1994-? |
| Pret | ? |
|
Film
| Tip film | 135 |
| Format cadru | 24x36 |
| Avans film | motorizat |
| Retur film | motorizat |
|
Corp
| Material | metal |
| Fixare trepied | 1/4 in locul curelei de mana |
| Vizare | directa |
| Contor cadre | electronic |
| Exponometru | automat |
| Telemetru | autofocus |
| Programe | ? |
| Dimensiuni | 100x60x32(??) mm |
| Masa | 182 g cu baterie si film |
| Alimentare | CR2 |
| Husa | ? |
| Serie | 60806955 |
|
Obturator
| Tip | central |
| Model | ? |
| Declansator flexibil | nu |
| Armare | automata |
| Temporizare | electronica |
| Timpi expunere | reglati automat intre 1/2 sec si 1/800 sec |
|
Obiectiv
| Interschimbabil | nu |
| Extensibil | Retractabil |
| Filet filtre | nu |
| Model | Fujinon |
| Focala/luminozitate | 28 mm / F3.5 |
| Diafragme | reglata automat |
| Punere la punct | autofocus 0.35m - infinit |
| Moduri de lucru | automat |
| Serie | - |
|
Flash
| Tip | intern |
| Numar ghid | ? |
| Prevazut cu patina | nu |
| Contact sincro | nu |
| Model lampa | - |
|
Descriere
Cadru corectie paralaxa, comutator panorama.
Surse documentare (*Posibil ca unele link-uri sa nu mai fie disponibile)
https://dustygrain.com/fujifilm-dl-super-mini-review/
Locatia
01-023
|
Estimari
*** Estimarile valorii, raritatii si acuratetii informatiilor sunt aproximative si nu exprima valoarea reala a aparatului, sunt orientative si uneori pot fi total eronate. ***
|