| Marca |
Minolta |
| Model | F10BF Titanium |
| Tara de provenienta |
China |
| Perioada de fabricatie | 2001-? |
| Pret | ? |
|
Film
| Tip film | 135 |
| Format cadru | 24x36 |
| Avans film | motorizat |
| Retur film | motorizat |
|
Corp
| Material | plastic |
| Fixare trepied | nu |
| Vizare | directa |
| Contor cadre | mecanic autoresetabil |
| Exponometru | automat |
| Telemetru | nu |
| Programe | Flash off/auto/on |
| Dimensiuni | 131x74x48 mm |
| Masa | 208 g |
| Alimentare | 2xAA |
| Husa | ? |
| Serie | 36803991 |
|
Obturator
| Tip | central |
| Model | ? |
| Declansator flexibil | nu |
| Armare | automata |
| Temporizare | nu |
| Timpi expunere | 1/125 |
|
Obiectiv
| Interschimbabil | nu |
| Extensibil | nu |
| Filet filtre | nu |
| Model | ? |
| Focala/luminozitate | 35 mm / F5.6 |
| Diafragme | reglata automat ? |
| Punere la punct | fixa |
| Moduri de lucru | automat |
| Serie | - |
|
Flash
| Tip | intern |
| Numar ghid | ? |
| Prevazut cu patina | nu |
| Contact sincro | nu |
| Model lampa | - |
|
Descriere
Capac glisant obiectiv.
Surse documentare (*Posibil ca unele link-uri sa nu mai fie disponibile)
http://www.collection-appareils.fr/x/html/camera-1650-Minolta_F10BF.html
https://www.cnet.com/products/minolta-f10bf-point-shoot-camera-35mm/specs/
Locatia
01-017
|
Estimari
*** Estimarile valorii, raritatii si acuratetii informatiilor sunt aproximative si nu exprima valoarea reala a aparatului, sunt orientative si uneori pot fi total eronate. ***
|